کفسابی املاک داماک - اتاق خوابتان را رویایی کنید

درباره ما

خرید و فروش ویلا و زمین در شهرک خزرشهر شمالی و جنوبی

خرید و فروش ویلا و زمین در شهرک دریاکنار

09116392262

دفتر مرکزی: شهرک دریاکنار ,املاک آنلاین

بایگانی

نویسندگان

صفحات دیگر

تصاویر برگزیده

 

1 -
قبل: 
 


این اتاق خواب با روشنایی بی تاثیر و نداشتن قفسه، کسالت آور ساز شده است: کتابهای نخوانده در سبدی بر کف اتاق انباشته شده اند. رختخواب آشفته و گرفته است.
بعد:

 


مشکل روشنایی به آسانی با لامپهای دیواری حل شده است. میز پاتختی اسلیم با قفسه های ساخته شده در آن فضای مناسبی برای کتابها ایجاد کرده است. بدنه مشکی تخت از طرح جدید دراماتیک سیاه و سفید تختخواب در تقابل با رنگ زرد دیوارها، به زیبایی الهام گرفته و یک طرح لحاف دوزی گرافیکی هاوایی به سبک پرده دیوارکوب آویزان شده است، جایگزین کار هنری تزئینات با برگ که در بالای تخت استفاده شده بود، کفپوش از جنس چوب سخت با یک قالیچه الیاف کنف درخت آگوا روکش میشود. ببینید اتاق چه رویایی شده.
2 -
قبل :
 

اتاقی با اسباب و اثاثیه شلوغ و ناهماهنگ! بسترهای با اندازه و سبک مختلف، به اضافه دیوارهایی با آثار هنری و رنگ آشوبگرانه به اتاق مهمان که آشفته تر از آن است اضافه میشود. کلکسیون رنگارنگ قالیچه های کوچک پراکنده در اتاق، نا مرتب و به هم ریخته به نظر میرسد.
بعد: 
 

رنگ و روکشی دیوارها و مبل در سایه های مکمل سفید به آرامش اتاق کمک می کند. حالا دو مبل تخت شو ،برای برقراری تقارن مقابل هم قرار گرفته اند. قفسه ها با سبدهای ترکه ای محلی برای نگهداری لوازم هستند و مجله ها، کتابها، برگه ها و لباسها به طور مرتب و منظم در آن نگه داشته میشوند. یک قالیچه راه راه بزرگ فضاها را با یکدیگر مرتبط می کند.
3 -
قبل :
 

این اتاق با نبود نور مشتقیم خورشید بی روح شده و فضای دلگیر آن با مبلمان و لوازم چوبی تیره بدترین شکل را به خود گرفته است. آنسوی تخت، خارج از زاویه دید، دو کمد جاگیر به اضافه یک در رنگ نشده، شبیه یک قاب سه لوحی بزرگ شده اند!
بعد: 
 

رنگ نقره ای- خاکستری و کتانهای سفید پرچین، آن اتاق تاریک را متحول کرده است. آینه اتاق را بزرگتر و روشن تر نشان می دهد. بالشتک ها، تخته بالای تخت چوبی تیره را پنهان می کنند. یکی از کمدها حذف شده و در مورددیگری، پوششی به رنگ سفید بر روی آن رنگ شده است که به هماهنگی و آمیختگی آن با رنگ زمینه کمک می کند. این کار فضای دیوار را بازتر و سطوحی برای استفاده از تابلو ها و سایر تزئینات دیواری ایجاد می کند. 
4 -
قبل: 
 

ترکیب رنگی ملال آور قهوه ای و بژ و طرح شلوغ قالیچه، در کنار لوازم بی نظم روی دراور و میز، ظاهری بسته و گرفته به اتاق می دهد. اتاق،روشنایی کمی دارد. پرده ها و آویزهای پشت آن، جلوی پنجره اتاق و چشم انداز به باغچه (در تصویر نشان داده نشده است) را گرفته اند.
بعد: 
 

حالا این اتاق خواب به نظر بزرگتر می آید، طرح رنگی روشن هماهنگ در کل اتاق ، استفاده از طرحهای شاداب مثل بالش راه راه، روتختی حاشیه دوزی شده و قالیچه پشمی با رنگ یکدست، جایگزین قالیچه های با طرح های شلوغ و ملحفه های کتان کدر و بدرنگ رختخواب شده اند. آینه با قابی از چوب گردو در بالای میز آرایش روشنایی پنجره را بازتاب می کند و فضای اتاق را وسیع تروبازتر نشان می دهد. دو تا  قفسه کتاب، هم به عنوان قفسه و هم به عنوان میز پاتختی در طرفین تختخواب می توانند جلوه ای زیبا داشته باشند.
5 -
قبل
:
 

 

بدون تخته بالا تختی، به نظر میرسد که روتختی این تخت بزرگ، بی هدف رها شده است! همچنین این دو میز پاتختی چوبی هماهنگ، ارتباطی با بقیه فضای اتاق ندارند.
بعد:

 


تخته چندلای بالاتختی دست ساز که با پارچه تشکی کتان سیاه و سفید پوشیده شده است به فضا معنا داده و احساس لطافت و ظرافت به آن بخشیده است. چند روکش رنگ سفید نیمه شفاف  روی میز پاتختی، آنها را بخش جدایی ناپذیر دکور می سازد. لامپهای بازویی به هم ریختگی روی میز را کم می کنند و یک روانداز تشکی سفیدرنگ با لبه های صدفی شکل به رختخواب نمای تمیز و زیبا می دهد.
 6 -
قبل:
 

این اتاق رادیاتورهای آنتیک و چیدمان های دیگر دارد که دلربا هستند اما طرح کلی آن بی لطافت هست و فضا را گرفته نشان می دهد. تختخواب به یک گوشه انداخته شده و فضای باقی مانده فقط یک میز، پاتختی و لامپ را شامل می شود.
بعد: 
 

برای حفظ کردن فضا در این اتاق کوچک، از جعبه داروی کوچک به عنوان میز پاتختی استفاده شده و لامپهای نیکلی قابل تنظیم (بازویی) زیبایی بر روی دیوار در دو طرف تختخواب نصب شده اند. فضای بالای تختخواب با تابلوهایی از کاغذهای رنگی در چارچوب استاندارد، هویت بخشیده شده است، انتخابی دلخواه برای تزئینات. پتوی طرحدار به رختخواب پر از رنگ دو رو، طرحی می دهد که هم با سلیقه زنانه و هم مردانه متناسب است. چوبکاری کهنه اطراف پنجره ها با پرده های ابریشمی قدی پوشیده شده است.
7 -
قبل: 
 


این اتاق خواب خالی شبیه یک غار بزرگ به نظر میرسد ( 96 متر مربع با ارتفاع 3 متری)! سقف بلند مبل کوتاه را بسیار کوچک نشان می دهد و دیوارهای ساده به زیباسازی اساسی نیاز دارند.
بعد: 
 

با الهام از طرح زیبای مرجانی دیوارها جالب و احساسات برانگیز شده است، علاوه بر آن رختخواب سفید و مبل با تن رنگی خنثا در کنار رنگهای تیره تر کلاسیک، اتاق را به خانه ای سرگرم کننده و جالب تبدیل می کند. تختخواب بلندتر و دارای تخته بالا تختی، با مقیاس اتاق کاملاً متناسب شده است. آینه بالای تخت توجه را به خود جلب می کند و بلندی زیاد سقف را تحت تاثیر قرار می دهد. یک قالیچه سبز کرفسی روی کفپوش الیاف درخت آگوا با  عناصر مرجانی تباین ایجاد میکند که به فضا انرژی می بخشد.
8 -
قبل:

 


ترکیب نا مرتب و بی نظم لوازم دست دوم، زیبایی اتاق سبز روشن را به شدت زشت و فاقد زیبایی می کند. چراغ مطالعه تک افتاده (خارج از زاویه دید) روی نیمکت چوب کاج قرار گرفته است. نیمکت که به عنوان میز پاتختی به کار گرفته می شود، دور از دسترس و برای مطالعه خیلی کوتاه است. پرده های سفید خالی باعث عبور بیش از حد نور از خیابان شده است.
بعد:

 


نیمکت بی استفاده و جاگیر با یک میز تحریر کوچک و جمع و جور که به عنوان میز پاتختی هم به خوبی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد عوض شده است. کمد لباس خیلی بزرگ که در سمت راست تختخواب قرار گرفته بود با میز کوچک و جمع و جور جایگزین شده است. روتختی جدید تختخواب و پارچه مزین شده با ابریشم و خطوط کتان، زیبایی اتاق دوچندان می کند. قالیچه کتان به کفپوش رنگ شده طرح می بخشد و راه راه های آن، نوارهای تزئیناتی سرویس روتختی را جلوه بیشتری می دهد.
9 -
قبل: 
 

دیوارهای سبز نعنایی سرد و نبود دکور این تختخواب بهم ریخته ، راحتی را از آن می گیرد. مبلمان در کل جالب نبوده و با اتاق هماهنگ نیست ، تخته بالاتختی خیلی کوچک است و بخشی از پنجره را می گیرد. قفسه و کتابها و دی وی دی های شناور در آن، اتاق را تبدیل به یک سمساری کرده است.
بعد: 
 

تختخواب به دیواری که پنجره ندارد، انتقال داده شده، در اینجا از فضای دیوار استفاده شده و یک پنل مشبک کرم رنگ کتان به عنوان یک تخته بالاتختی ارزان استفاده شده است. برای ایجاد حس آرامش، دو دیوار به رنگ قهوه ای و دو دیوار دیگر به رنگ کرم نقاشی شده اند. پارچه های ابریشمی شاداب اتاق را شبیه پیله ابریشم کرده اند. لامپهای دیواری نیاز به جای بیشترروی میز پاتختی را رفع می کند. خرت و پرتها در جعبه های زیبا قرار داده می شوند. یک قالیچه پشمی ضخیم در اطراف تخت گسترانیده می شود و به عنوان فرشی نرم، پاهای برهنه را می نوازد.
10 -
قبل: 
 

اتاق یک کمد بزرگ و تختخواب مکعبی و محصور دارد اما اینجا لوازم خیلی زیادی وجود دارد و فضای کافی برای آنها نیست.
بعد: 
 

قدم اول: مرتب کردن اسباب بازی هایی که برای صاحبش کاربردی ندارند. سطلها را از زیر تخت بیرون بیاورید و، مرتب کنید و باقی آنها را نیازی نیست در دسترس بگذارید، آنها را در ظرفهای رو باز اسباب بازی (به طوری که داخل آنها دیده شود)، مرتب تا کنید و برچسب بزنید و آنها را پشت پرده زیبا و با نمک کمد قرار دهید. یک میز تحریر بچه گانه جادار جایگزین میز بیش از حد کوچک قبلی کنید. پله های صورتی رنگ به کودکان کمک می کند تا درحالیکه کتابهای مورد علاقه خود را نگه داشته اند، به راحتی بالا بروند و در تخت خود قرار گیرند.

شبکه های اجتماعی

اطلاعات سایت

آمار بازدید

  • بازدید کل:

  • بازدید امروز:

  • بازدید دیروز:

  • بازدید ماه قبل:

  • بازدید این ماه:

  • تعداد مطالب:

  • نویسندگان:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات